Dziś otwarty do 17:00
Pn-Sb: 10:00-17:00, Nd: -,
Poziom 0
690 120 140

Pinto Wear to marka odzieżowa, która swoje produkty dedykuje dziewczynkom. To nie tylko ubrania, ale też i cała filozofia wspierania dziewczynek. Marka PINTO dąży do rzeczywistości, w której każda dziewczynka wierzy w swoje możliwości i może osiągnąć wszystko, czego pragnie. Chcą wspierać dziewczynki w tym, aby były pewnymi siebie osobami – teraz i w przyszłości. Dodawać im odwagi w drodze na szczyt, pomagać w swobodnym eksplorowaniu świata – po swojemu.
Świat pełen jest inspirujących kobiet. Przełamywały stereotypy, realizowały siebie, bez względu na wszystko i wszystkich. Każdy produkt w sklepie jest hołdem dla tych kobiet, które żyły zarówno w przeszłości jak i żyją obecnie. Niech będą inspiracją również dla młodszych dziewczynek.
Każdy model ubrania zawiera też ukryte hasło, które ma dodawać otuchy jego posiadaczce. Hasło jest tylko dla niej, jak ukryty przyjaciel, szepczący do ucha. Friends 4ever!
Z każdego kupionego przez Ciebie produktu, marka przekazuje 3% na rzecz fundacji Kosmos Dla Dziewczynek. Celem fundacji jest zmieniać życie dziewczynek w Polsce na lepsze i rozwiązywać problemy, z którymi się borykają dorastając. Fundacja głęboko wierzy, że dziewczynki mają olbrzymi potencjał. Pokazuje im wszechświat możliwości. Tak, żeby miały odwagę być w przyszłości liderkami, neurolożkami, matematyczkami, mamami, majsterkami czy piłkarkami… lub kim chcą. Razem z marką PINTO działają dla wspólnej sprawy.

Marka PINTO, produkuje tylko w Polsce z certyfikowanych materiałów. Optymalizują produkcję i minimalizując powstałe odpady. Chcąc zachować się odpowiedzialnie wobec środowiska naturalnego z resztek materiału tworzą coś, co jest bardziej użyteczne niż kolejny worek na śmieci. Zamiast zapełniać śmietniska skrawkami materiałów, skrawki trafiają do ogromnych i przytulnych poduch dla psiaków, które następnie trafią do schronisk.