Dziś otwarty do
Pn-Pt: 10:00-19:00, Sb: 10:00-16:00, Nd: -,
Poziom 0
508 28 76 74

MAJSTER BUT ● SZEWC ● DORABIANIE KLUCZY ● ZEGARMISTRZ


Szewc MajsterBut znajduje się w centrum handlowym Kupiec Poznański, z osobnym wejściem od strony ul. Wrocławskiej.

Bez wątpienia jest to najlepszy zakład szewski w Poznaniu, gdyż historia Szewca Majster But sięga ponad 50 lat licząc od 1958 roku. U nas oprócz usług szewskich – naprawy obuwia, można wykonać dorabianie kluczy oraz skorzystać z usług zegarmistrza – m.in. wymiany baterii w zegarku oraz pasek do zegarka.

Dziś rodzinnie prowadzony zakład szewski jako jedyny w Poznaniu może pochwalić się ponad 50-letnim doświadczeniem szewca, który początkowo wykonywał buty na miarę, a dziś jest grupą fachowców wykonujących najbardziej skomplikowane usługi szewskie (naprawa obuwia). U nas można wykonać najtrudniejsze naprawy butów, których inni się nie podjęli. Dzięki swej długiej oraz bogatej historii, ten punkt szewski może pochwalić się wysoką renomą oraz zaufaniem wielu zadowolonych klientów. którzy nieustająco od początku istnienia punktu korzystają z usług szewskich - naprawy obuwia, dorabiania kluczy, a nawet usług zegarmistrza (paski do zegarków, baterie do zegarków).


Ponadto sprzedajemy i wymieniamy baterie w pilotach samochodowych oraz wszelkich urządzeniach elektronicznych. Tutaj każdy wybierze coś dla swoich butów z szerokiej gamy wkładek do butów, past do butów do skóry licowej czy zamszu. Oferujemy również środki do czyszczenia zamszu, sznurowadła oraz prawidła.